phone_in_talk +372 5604 0109

chat oupahtlipilt@gmail.com

map Mai tn 8-110, Pärnu, Pärnumaa

Tegijalt  tegijale

TEENUSED

Võta meiega ühendust

VÕTA ÜHENDUST

Teenused

Kvaliteet mis püsib aastaid

Kas sa otsid  töötegijaid, kuid ei tea täpselt, mille järgi lõplik otsus langetada? Me kõik oleme olnud selles olukorras: sul on teatud soov, ja selle lahendamiseks on teenusepakkujaid palju. Kõik lubavad samasuguseid asju: hea kvaliteet, soodne hind, kiire teostus ja nii edasi. Alles töö käigus selgub reaalsus, mis tihtipeale ei peegelda lubadusi.

Kuidas  langetada sellisel juhul mõistlik valik? Mitte mingi kogus reklaami, olgu see nii suur kui tahes, ei kaalu üles usaldust, mis tekib isikliku tundma õppimise puhul. Selle tõttu eelistame töö tegemisel enamasti sugulasi ja tuttavaid, kes ei pruugi küll olla tipptasemel, kuid keda me oleme näinud ja kelle puhul me tunneme, et nad ei saa põgeneda pettuse või halva teostuse puhul.

Selle tõttu  peame oluliseks kõikide projektide puhul eelkõige omavahelist usaldust. Meie esmane ülesanne on luua klientidega usaldust soosiv läbipaistev õhkkond, kus mõlemad pooled tunnevad ennast võrdväärselt vastutavana.

Tõeliselt hea tulemuse saavutamiseks läheb lisaks professionaalsetele töömeestele vaja ka selgeid eesmärke ja täpseid korraldusi.

Üldehitus

Kvaliteet mis püsib aastaid

Üldehitus hõlmab erinevate hoonete ehitust ja renoveerimist. Teostame üldehitustöid büroo- ja ärihoonetele, kaubandus- ja meelelahutuskeskustele, hotellidele, spaadele, avalikele ja elukondlikele ning tööstushoonetele.


Võtmed kätte lahendused.


Kvaliteetne tööde teostus.


Abiks materjalide valimisel ja küsimuste tekkimisel.

KÜSI PAKKUMIST
Construction-site

Katusetööd

Kvaliteet mis püsib aastaid

Pakume ausa hinnaga katuse paigaldust ja aitame valida parimad tööks vajalikud materjalid. Teostame katusetöid korteriühistule, eramajale, ühiskondlikule ja ärihoonele.


Mõistlikhind.


Asjatundlikud töömehed


Pikaaegne kogemus

KÜSI PAKKUMIST
Construction-site

SISETÖÖD

Kvaliteet mis püsib aastaid

Siseviimistluse eesmärk on tekitada elamiseks kvaliteetne keskkond, mis tähendab seda, et aluspinnad ja viimistlus peavad olema tehnoloogiliselt õigesti tehtud. Samaväärselt oluline on ka visuaalne ja emotsionaalne lähenemine - oluline on, et me tunneksime ennast ruumides hästi.


Abistame materjalide valikuga.


Loome elamiseks ja olemiseks meeldiva keskkonna.


Garanteerime tehtud tööde püsivust.

KÜSI PAKKUMIST
Construction-site

FASSAADID

Kvaliteet mis püsib aastaid

Fassaaditööd on üks olulisim osa välitöödest, sest nendega kujundatakse maja välisilme. Tagame selle, et Teie maja näeks täiuslik välja.


Teostame mitmeid erinevaid fassaaditöid.


Pikaajaline kogemus fassaaditöödes.


Mõistlik hind.

KÜSI PAKKUMIST
Construction-site
phone_in_talk

+372 5604 0109

message

oupahtlipilt@gmail.com

map
Mai tn 8-110, Pärnu, Pärnumaa